Elastyczne organizacje, przełomowe rozwiązania

  To, z czym mierzy się biznes w tym roku, było całkowicie wyjątkowe i nieprzewidywalne. Tym bardziej jesteśmy dumni, że jako Agencja mogliśmy uczestniczyć w niesamowitym przedsięwzięciu, jakim było wprowadzenie na rynek pierwszego na świecie rozwiązania dla branży czarterowej Inventory Smart System for Yachts. Postrzegane jako przełomowe w branży czarterowej narzędzie, automatyzuje proces zdawania jachtu i skraca czas jego pełnej inwentaryzacji do mniej niż 2 minut.

   

  We wrześniu zorganizowaliśmy międzynarodowe wydarzenie ISS Yachts Show 2020, które odbyło się w chorwackich marinach, w Trogirze, Sibeniku i Biogradzie na Moru. Prezentacje wzbudziły duże zainteresowanie przedstawicieli chorwackiej branży czarterowej, wzięło w nich udział kilkadziesiąt firm, które oceniły nowość jako przełom. Podczas tych spotkań część firm zdecydowała się na zainstalowanie i przetestowanie systemu.

  Poza kwestiami organizacyjnymi, komunikowaniem produktu i wydarzenia w chorwackich mediach, przeprowadziliśmy transmisję na żywo z Chorwacji, by dotrzeć do jak najszerszego grona zainteresowanych i stworzyć hybrydowy event na miarę obecnych czasów 😉

  Trzymamy kciuki za naszego klienta, a także całą branżę czarterową, by w nadchodzącym sezonie 2021, mogła rozwinąć żagle i w pełni wykorzystać ISS Yachts.

   

  This is a unique website which will require a more modern browser to work! Please upgrade today!