Mołdawia z prezentacją MICE na Forum Branży Eventowej

12 stycznia 2022, podczas Forum Branży Eventowej Ina Gladii, ekspertka ds. turystyki z Narodowego Stowarzyszenia Turystyki Krajowej i Przyjazdowej Mołdawii (ANTRIM), w części poświęconej turystyce zorganizowanej i incentive travel, zaprezentowała potencjał MICE tego, wschodzącego na mapie spotkań biznesowych i wydarzeń, kraju.

Wystąpienie przybliżyło przedstawicielom polskiej branży ofertę Mołdawii, która obejmuje propozycje związane z naturą, tradycyjną kuchnią i gościnnością oferuje ucieczkę od zatłoczonych miejsc, ciszę i spokój, ale także bogatą ofertę enoturystyczną, gdzie dopełnieniem są degustacje wysokiej jakości mołdawskich win.

Mołdawia dzięki infrastrukturze konferencyjnej i wystawowej, 4 i 5-gwiazdkowymi hotelom w stolicy, zasobom naturalnym i organizacyjnym jest wartą rozważenia lokalizacją MICE.

Na wydarzenie do Warszawy przyjechali również reprezentanci 6 lokalnych firm, by nawiązać współpracę z polskimi partnerami. Zarówno na FBE, jak i kolejnego dnia w naszych przestrzeniach biurowych, odbyły się biznesowe spotkania obu stron.

This is a unique website which will require a more modern browser to work! Please upgrade today!