Referencje

Andrzej Kraszewski, prezes zarządu, Time for Chopin

Warszawa,  13 grudnia 2018

Kooperacja z firmą Lawenda Public Relations pomogła zbudować rozpoznawalność projektu Time for Chopin na rynku wydarzeń kulturalnych w Warszawie, wzbudzić zainteresowanie dziennikarzy oraz miłośników muzyki Chopina.

Marianelly Hernandez Reyna, dyrektor generalna, Syrena Invest

Warszawa, 10 grudnia 2018

Jesteśmy bardzo zadowoleni z wydarzenia, a dobór opiniotwórczych dziennikarzy, wysoka frekwencja na spotkaniu oraz sympatyczna atmosfera rozmów w kuluarach pozwoliły nam zapoczątkować proces budowania dobrych relacji z przedstawicielami mediów. Konferencja prasowa zorganizowana przez zespół z Lawenda Public Relations zaowocowała obszernymi, pozytywnymi artykułami na temat najnowszej inwestycji oraz firmy.

Diana Lazăr, Zastępca Dyrektora, Moldova Competitiveness Project, wspierany przez USAID i Szwecję wdrażany przez Chemonics International Inc.

Kiszyniów, 4 grudnia 2018

Niniejszym potwierdzam, że Lawenda Public Relations współpracowała z Chemonics International w latach 2017 i 2018. Zadaniem Agencji była promocja Mołdawii na rynku polskim zarówno w ramach sektora B2B jak i B2C. Cele zostały osiągnięte i w przewidzianym umową okresie rozpoznawalność marki wyraźnie wzrosła.

Wszystkie zadania zlecone Agencji Lawenda Public Relations zostały wykonane profesjonalnie. Zespół konsultantów to godni zaufania i nastawieni entuzjastycznie partnerzy, z dużym doświadczeniem w sektorze turystycznym.


Orsolya H. HORVÁTH, Dyrektor Zarządzająca, Hévízi Turisztikai Nonprofit Kft.

Hévíz, 20 kwietnia 2018

 

Agencja była odpowiedzialna za zaproszenie dziennikarzy na wyjazdy prasowe I koordynowała te działania. Wśród 3 grup dziennikarzy znaleźli się przedstawiciele głównych polskich magazynów i portali podróżniczych, jak i z mediów lifestylowych i kobiecych. Celem było zaprezentowanie miasta Hévíz i jego potencjału jako atrakcyjnego ośrodka spa. W wyniku współpracy z mediami ukazały się liczne pozytywne publikacje, które dotarły szeroko do naszych grup docelowych.


Rachid Ennaciri, Dyrektor, Marokańskie Narodowe Biuro Turystyki

Warszawa, 14 listopada 2016

Spośród różnych działań PR Agencja zorganizowała m.in. konferencję z udziałem ambasadora Maroka w Polsce. Zaproszenie przyjęli najważniejsi dziennikarze branżowi. Konferencja została poprowadzona profesjonalnie, przerosła wręcz nasze oczekiwania i była ogromnym sukcesem.  

Konsultanci Lawenda Public Relations łączą na korzyść klienta biegłość w zakresie public relations z doświadczeniem w branży turystycznej i podróżniczej. Polecam agencję Lawenda Public Relations jako profesjonalnego partnera biznesowego.


Wojciech Smoktunowicz, Członek Zarządu, ECP Polska

Warszawa, 28 stycznia 2015

Przeprowadzone przez Lawenda Public Relations działania zapewniły Targom RetailShow szeroką ekspozycję w mediach, a także wysoką frekwencję i duże zainteresowanie ze strony odwiedzających. Z pewnością miały one pozytywny wpływ na całościowy sukces V edycji Targów RetailShow.


Jolanta Tomalka, Członek Rady Nadzorczej, Atlanta Poland

Gdańsk, 12 stycznia 2015

Działania zrealizowane dla Atlanta Poland były wykonane rzetelnie, terminowo oraz z dużym wyczuciem. Postawione przed Agencją cele, które określił Zarząd Spółki, zostały osiągnięte. Firma Lawenda Public Relations, to rzetelny i godny polecenie partner w zakresie działań PR.


Krzysztof Foder, Dyrektor Sprzedaży i Marketingu, Bouygues Immobilier Polska

Warszawa, 28 stycznia 2015

Współpraca z Lawenda Public Relations przebiegała płynnie. Potwierdzam, że Agencja dysponuje doświadczeniem w zakresie komunikacji na rynku nieruchomości.


Krzysztof Bartnik, Prezes Zarządu eKomercyjnie.pl

Warszawa, 4 sierpnia 2014

Dzięki doświadczeniu Agencji i sprawnej realizacji zaplanowanych działań Dzień Darmowej Dostawy w 2012 i 2013 odbił się szerokim echem w mediach, zarówno w prasie, Internecie, w radio i telewizji. Liczne publikacje i materiały radiowo-telewizyjne wpłynęły na sukces akcji. Jesteśmy przekonani, iż dzięki skutecznej kampanii w mediach dotarliśmy do dużej grupy Polaków.

Lawenda Public Relations rzetelnie wywiązała się z powierzonych zadań, polecam współpracę z Agencją.


Katarzyna Ożóg, właścicielka  ApartHotelu Stalowa 52

Warszawa, 1 lipca 2014

Zadania powierzone Agencji zostały wykonane z największą starannością, troską o interes Stalowej52, terminowo i z pełnym zaangażowaniem. Agencja wykazała się doświadczeniem, skutecznością i otwartym podejściem do szerokiego spectrum zagadnień.


Marta Pawlak, Wiceprezes Zarządu, Fundacja Zielony Horyzont

Warszawa, 2 stycznia 2014

Współpraca z firmą Lawenda Public Relations przebiegała płynnie, a propozycje i rekomendacje Agencji dotyczące materiałów merytorycznych i graficznych wskazują na duże doświadczenie w realizacji działań komunikacyjnych. Zlecone działania zostały zrealizowane profesjonalnie oraz terminowo.


Urszula Potęga, Prezes Zarządu, MT Targi Polska

Warszawa, 27 marca 2013

Współpraca z Lawenda Public Relations przebiega płynnie, a prowadzone dla spółki relacje z mediami wskazują na duże doświadczenie Agencji. Wartym podkreślenia jest fakt bardzo efektywnej pracy w sytuacjach związanych z krótkimi terminami.Omar Atallah, General Manager, Jerusalem Trade & Travel

Jerusalem, April 19, 2012

I would like to recommend the cooperation with Ms Joanna, who proved to be a reliable person, with wide experience in travel sector, managing successfully in the international environment.


Antoni Pawela, Dyrektor ds. Komunikacji Marketingowej, Żagiel

Warszawa, 19 kwietnia 2012

Projektem, który wart jest szczególnego podkreślenia, są działania PR prowadzone dla e-Rat, tj. systemu zakupów ratalnych przez Internet. Wsparcie komunikacyjne dla naszej platformy realizowane przez Agencję od początku 2012 roku zaowocowało pozytywnym echem w branży oraz licznymi publikacjami w mediach. Na temat systemu e-Raty ukazało się wiele materiałów newsowych oraz szerszych materiałów eksperckich.

Rekomenduję Agencję Lawenda Public Relations jako doświadczonego partnera w zakresie działań public relations.Maciej Płonczyński, Prezes Zarządu, Wydawnictwo Buchmann

Warszawa, 23 marca 2012

Wszystkie działania zlecone Agencji zostały zrealizowane z dużą starannością oraz zaangażowaniem. Polecam Agencję Lawenda Public Relations jako sprawdzonego i doświadczonego partnera w zakresie działań public relations.


Jarosław Popiołek, Prezes Zarządu, Mostostal Warszawa

Warszawa, czerwiec 2011

Pani Agnieszka Kuźma-Filipek jprofesjonalnie i skutecznie realizowała cele komunikacyjne postawione przez Zarząd Spółki. Posiada wysokie umiejętności nawiązywania kontaktów z przedstawicielami mediów oraz organizacjami współpracującymi. Sprawnie koordynowała przedsięwzięcia o zasięgu ogólnokrajowym kształtujące korzystny wizerunek firmy na rynku.


Caitilin Donovan, Ewa Błaszczak, Fertility Coaching Center

Warszawa, 12 kwietnia 2011

Wszystkie działania przeprowadzone przez Agencję zostały zrealizowane z dużą starannością oraz zaangażowaniem. Polecamy Agencję Lawenda Public Relations jako kreatywnego i zaangażowanego partnera w zakresie działań public relations.


This is a unique website which will require a more modern browser to work! Please upgrade today!