O nas

galazkaAgencja Lawenda Public Relations powstała w 2008 roku. Firma została stworzona z wiedzy, doświadczenia i pasji. Pasji do komunikacji i public relations opartej na głębokim przekonaniu, że każda firma ma potencjał do tworzenia dobrego wizerunku i pozyskania najwyższego zaufania swoich klientów.

Specjalizujemy się w opracowaniu i wdrażaniu strategii komunikacyjnych i wizerunkowych dla dużych firm oraz realizacji projektów z zakresu komunikacji dla firm z sektora MSP w różnorodnych branżach. Nasze doświadczenie to także wiele indywidualnych projektów public relations zrealizowanych na rzecz konkretnych celów biznesowych.

Wiedza i doświadczenie to podstawa naszego efektywnego działania i możliwości oferowania najlepszych rozwiązań komunikacyjnych. Do tej pory wykorzystywaliśmy je w branży wystawienniczej, HoReCa, turystycznej, technologicznej, e-commerce, budownictwie i nieruchomościach, a także wydawniczej i edukacyjnej, finansowej, FMCG, handlowej oraz ochronie środowiska.

Naszą mocną stroną jest PR imprez wystawienniczych, tj. targów branżowych, konsumenckich oraz kongresów. Obsługujemy największe wydarzenia targowe w Polsce.

Oferujemy również działania z zakresu destination marketing. Znamy rynek turystyczny w Polsce, rozumiemy zasady, którymi rządzi się ten sektor. Potrafimy promować kraje, regiony i atrakcje turystyczne.

This is a unique website which will require a more modern browser to work! Please upgrade today!