Zespół

Doświadczeni konsultanci zapewniają kreatywną i sprawną realizację zleconych projektów PR. Do każdego projektu dobieramy specjalistów, którzy zapewnią najwyższą jakość usług. W skład zespołu wchodzą specjaliści PR, social mediów, redaktorzy oraz graficy.

Firmą zarządzają

Agnieszka Kuźma-Filipek

CEO

agnieszka@lawendapr.com

+48 601 99 10 89

Założycielka Agencji Lawenda Public Relations, ponad 10 lat pracowała w Grupie Mostostal Warszawa będącej częścią międzynarodowego koncernu Acciona. Pełniła tam funkcję managera ds. komunikacji oraz rzecznika prasowego. Absolwentka Szkoły Głównej Handlowej kierunku Zarządzanie i Marketing oraz Ścieżki Europejskiej. Ukończyła podyplomowe studia public relations także w SGH. Jej pasją jest komunikacja i public relations, żeglarstwo i kontakt z przyrodą.

 

Agnieszk_KuzmaFilipek Joanna_Kuzma
Joanna Kuźma

Client Service Director

joanna@lawendapr.com

+48 502 096 072

Do Agencji dołączyła w 2012 roku. Od 2000 roku zawodowo związana z turystyką. Wielokrotnie pracowała za granicą jako pilot i rezydent, następnie do 2012 roku kierowała Działem Szkoleń i Pilotażu w Triada S.A., zajmując się obsługą 3 marek grupy kapitałowej Triada. Absolwentka Instytutu Stosunków Międzynarodowych na Wydziale Dziennikarstwa i Nauk Politycznych Uniwersytetu Warszawskiego oraz Ośrodka Studiów Amerykańskich na UW. Ukończyła także podyplomowe studia PR w Szkole Głównej Handlowej.

This is a unique website which will require a more modern browser to work! Please upgrade today!