Potęga północnej Czarnogóry

Po raz kolejny, zorganizowaliśmy wyjazd prasowy, na który w imieniu naszego klienta, Narodowej Organizacji Turystycznej Czarnogóry, zaprosiliśmy grupę dziennikarzy związanych z kluczowymi portalami informacyjnymi i redakcjami z sektora turystyki.

Uczestnicy mieli okazję odkryć uroki północnej części jednego z najbardziej malowniczych krajów na Bałkanach, a dzięki prowadzonej przez Czarnogórę zrównoważonej strategii rozwoju turystyki, mogli w pełni zanurzyć się w bogactwie przyrody i kulturze regionu.

Podczas pobytu, dziennikarze odwiedzili m.in. Podgoricę, starą stolicę Cetinje, miasta Pljevlja i Grahovo, jaskinię Lipa Cave oraz urokliwe miasteczko Stary Bar. Co więcej, doświadczyli autentycznej gościnności właścicieli gospodarstw wiejskich, którzy ukazali im piękno parków narodowych, gór i lasów, a także zapewnili smaczne, lokalne potrawy.

Zgodnie z hasłem turystycznym kraju, wyjazd prasowy zaowocował szeregiem artykułów, które zainspirują polskich turystów do stworzenia własnych czarnogórskich historii.

This is a unique website which will require a more modern browser to work! Please upgrade today!